Klaustukas
Labas ! Ką tik patekai į "Klaustuką" . Tai forumas ,kuriame visada rasi atsakymus į tau kilusius klausimus . O taip pat rasi daug įdomybių , draugų ,smagiai praleisi laiką !
Tai ko lauki? Prisijunk prie linksmybių ir tu !

Join the forum, it's quick and easy

Klaustukas
Labas ! Ką tik patekai į "Klaustuką" . Tai forumas ,kuriame visada rasi atsakymus į tau kilusius klausimus . O taip pat rasi daug įdomybių , draugų ,smagiai praleisi laiką !
Tai ko lauki? Prisijunk prie linksmybių ir tu !
Klaustukas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyvūnėlių netektis

3 posters

Go down

Gyvūnėlių netektis Empty Gyvūnėlių netektis

Rašyti by Berge Št. 05 02, 2009 6:47 pm

Parašykite,pasiguoskite...

O aš pranešu,kad netekau triušiuko ;((((
Sirgo gūzais . Palikom sodyboje 4 dienom.(kartais palikdavok dienai) o dabar taip ilgokai,nes ir taip galas artėjo.... Tai gėriau gamoje mirtų nei narve.O jei čia taip patiko..o oras koks buvo.Pirmadienį kaimynė su ja vaikščiojo,antradienį , trečiadienį ir matė.Ketvirtadienį nematė.Ketvirtadienį atvažiavom ž neradom.Ligi šiol nėr. Kaip tik lapę matėm... Nujaučiam kas galėjo atsitikt,nors ji super duper greita. Gaila. Jau antras triušis,kuris sirgo gūzais cry
Berge
Berge
Administratorius
Administratorius

Pranešimų skaičius : 289
Join date : 2009-04-18
Age : 29
Miestas : Vilnius

https://klaustukas.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Gyvūnėlių netektis Empty Re: Gyvūnėlių netektis

Rašyti by Exilim Št. 05 02, 2009 7:53 pm

Aš labai daug esu netekus, bet viena labai įstrigo.
Turėjau katytę Lukreciją. Ji pagimdė 4 kačiukus, bet tą pačia dieną juos pasiėmė puskė. Vėliau atėjo žiema. Tėtis ir mama neleido jos į namus. O šaltukas spaudė iki -20. Visą savaitę jos neradom. Vėliau atvažiavo pusbrolis. išėjo kažko į lauką. Grįžta ir sako "Radau Lukreciją" Mama taip "Tai ko neparvedei pašerti?" O jis "Tai kad ji nebegyva...". Tai blyn, man net neleido jos pamatyt..Kaltinu tik tėvus, nes jie neleido jos į namus...Net neduodavo valgyt..Atseit ji pati tegu susimedžioja...Bet ji buvo tokia silpnutė... cry ;ss
Exilim
Exilim
Naujokas
Naujokas

Pranešimų skaičius : 70
Join date : 2009-04-20
Age : 25

Atgal į viršų Go down

Gyvūnėlių netektis Empty Re: Gyvūnėlių netektis

Rašyti by Silvė. Št. 05 02, 2009 8:02 pm

Šiaip esu ne vieną praradus, bet triušio atsimenu iki dabar.
Triušį auginau 4 metus, buvo labai protingas, išmokytas. Bet vis būdavo kokios ligos: tai su nosim kas nors (kažkas pan kaip sloga), kelis kartus buvo visa nugara nuplikus, bet niekas taip ir nesuprato kodėl. Po kiek laiko, kai jau atrodė kad sveikas, staigiai vėl pradėjo plikti, nebevaldyti kojų, galiausiai nebegalėjo ir galvos pakelti. Vežėm pas veterinarę į namus, davė vaistų, kad sustiprinti, bet jau buvo per vėlu. Tą patį vakarą mirė...
Silvė.
Silvė.
Įsibėgėjęs
Įsibėgėjęs

Pranešimų skaičius : 191
Join date : 2009-04-20
Age : 30
Miestas : Širvintos

Atgal į viršų Go down

Gyvūnėlių netektis Empty Re: Gyvūnėlių netektis

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume