Klaustukas
Labas ! Ką tik patekai į "Klaustuką" . Tai forumas ,kuriame visada rasi atsakymus į tau kilusius klausimus . O taip pat rasi daug įdomybių , draugų ,smagiai praleisi laiką !
Tai ko lauki? Prisijunk prie linksmybių ir tu !

Join the forum, it's quick and easy

Klaustukas
Labas ! Ką tik patekai į "Klaustuką" . Tai forumas ,kuriame visada rasi atsakymus į tau kilusius klausimus . O taip pat rasi daug įdomybių , draugų ,smagiai praleisi laiką !
Tai ko lauki? Prisijunk prie linksmybių ir tu !
Klaustukas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Visa gyvenima svajoju apie šuniuką, prašau padėkite kaip išprašyt

Go down

Visa gyvenima svajoju apie šuniuką, prašau padėkite kaip išprašyt Empty Visa gyvenima svajoju apie šuniuką, prašau padėkite kaip išprašyt

Rašyti by Rokas Št. 03 30, 2013 6:09 am

Sveiki, jau senai, labai labai senai svajoju apie šuniuka, bet del keletos priežaščių, 1. Dėl to kad mes gyvenam bute, tai pagrindinis dalykas dėl kurio neleidžio augintu šuns. 2. Dėl vedžiojimo, bet jau esu užsiciklines kad vedžiuosiu, spesiu visada aš. Jau kadaise tūrėjau viena viskas ėjosi puikiai, bet teko atiduoti, priežastis- butas.
Nežinau ką daryti, ir noriu didelio šuns, daug kas sako kad nieks neaugina vilkšunio bute tačiau tai mano didžiausia svajonė, pažystu daug žmonių kurie augina vilkšuni bute. Gyvenu 3kambarių bute, tai vietos šuniui tikrai užtektu, su finansais taip pat problemų nėra. Gal galite padėti? Kaip išprašyti? Gal kam taip pat yra buve atsitike? Labai prašau, padėkite ;[

Rokas
Naujokas
Naujokas

Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2013-03-30
Age : 25
Miestas : Zarasai

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume